Otázky a odpovede

Vaše otázky prosím zasielajte na: mliptak66@gmail.com

 

Otázka :   Jana, Košice   22.11.2019

Dobrý večer. chcela by som sa opýtať na halu Cassosport. Je tam hrozná zima a pre naše deti nevhodné prostredie. Budete s tým niečo robiť? Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď :

Milá Jana. Od leta nerobíme nič iné len riešime priestorový problém. Cassosport , máte pravdu, bude v zime nevyhovujúci, do haly Slavomíra Šipoša sa pre nenažranosť prenajímateľa nedostaneme (hádzaná sa tam trénuje len vtedy, keď florbalisti, fusbalisti, skupiny, speváci a neviem kto ešte, trénovať dovolia), hala na Bernolákovej je obsadená Good Angels a Infinity aréna je nedoriešená. Ostrovského má basketbal a florbal …Verte, že robíme čo sa dá! Snáď sa nám to podarí vyriešiť.

 

Otázka :   Miňo, Košice   9.3.2020

Dobrý deň. Smiem sa opýtať ako budete riešiť problém s corona vírusom? Ako to pôjde ďalej? Pozdravujem.

Odpoveď :

Radi by sme tomu pomohli, ale to musia skôr všetci ľudia a lekári. Musíme čakať, kým to neodznie. Veríme, že sa ešte túto sezónu všetci stretneme a rozbehneme spoločne konečne školské krúžky, prípravky, žiaci dohrajú dohrávky tak ako dorastenci a muži. Trpezlivosť zdravie prináša. Jedno čo už nebude určite je Prague Cup 2020 – ten je zrušený definitívne!

 

Otázka :   Vojto, Košice   15.6.2022

Dobrý . Chcel by sa opýtať prečo sme sa neprihlásili do európskeho pohára. Ďakujem a nech sa Vám darí.

Odpoveď :

Odpoveď je jednoduchá. V našej malej hale by nám to EHF nepovolilo, hala S.Šipoša je v dezolátnom stave, Steel arénu by sme nenaplnili a bolo by to nákladné a v Trebišove by to pre našich fanúšikov nemalo žiadny význam. Ale je nám to ľúto, chceli sme…