NIKÉ Handball Extraliga

1.kolo  05.09.2020  sobota   Tatran Handball Aréna, Prešov 18.00 hod

Tatran Prešov : HK Košice    30:17 (18:6)

Rozhodovali : Cibere, Richvalský (Gedeon)

Diváci : 250

Zostava a góly : P.Vasiľ, J.Blicha, M.Popčák, M.Šiška 2, M.Baláž 6/3, R.Pekár, O.Melich, V.Guzy 2, P.Tumidalský 1, J.Dani 6, M.Hriňák, E.Ľoch, M.Maguška

Za Prešov : Tsarapkin, Jaballah, Linhares, Hozman po 4

 

2.kolo  12.09.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod

HK Košice : HC Sporta Hlohovec   32:26 (14:12)

Rozhodovali : Cibere, Richvalský (Nemčíková)

Diváci : 250

Zostava a góly : J.Blicha, M.Popčák, M.Šiška 5, M.Baláž 3, R.Pekár 3, O.Melich 1, V.Guzy 1, P.Tumidalský 4, J.Dani 3, M.Hriňák 3, E.Ľoch 6, M.Maguška 3, M.Ľoch, M.Takáč

Za Hlohovec : Jankovič 5, Cvičela 4

 

3.kolo  19.09.2020  sobota   Športová hala MŠK, Považská Bystrica 18.00 hod

MŠK Považská Bystrica : HK Košice    31:18 (15:7)

Rozhodovali : Mandák, Rudinský (Jahodka)

Diváci : 400

Zostava a góly :J.Blicha, M.Popčák, M.Šiška 1, M.Baláž, R.Pekár 3, O.Melich 1, V.Guzy 1, P.Tumidalský 8, J.Dani, M.Hriňák 1, E.Ľoch 2, M.Maguška, M.Ľoch 1, M.Takáč

Za P.Bystricu : Ivanytsia 7, Briatka 7/3

 

4.kolo  26.09.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod

HK Košice : HKM Šaľa   34:25 (17:13)

Rozhodovali : Baďura, Ondogrecula (Bárborík)

Diváci : 200

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška, M.Baláž 9/4, R.Pekár 1, O.Melich 2, V.Guzy 5, P.Tumidalský 6, J.Dani 7, M.Hriňák, E.Ľoch 3, M.Maguška 1, M.Ľoch, M.Takáč, J.Borč, A.Dragula

Za HKM : Melnyk 5, Bogár 4

 

5.kolo  03.10.2020  sobota   Hala Lekárskej fakulty, Bratislava 18.00 hod

ŠKP Bratislava : HK Košice    27:24 (17:15)

Rozhodovali : B.Sivák, R.Sivák (Fülleová)

Diváci : 15

Zostava a góly :  J.Blicha, M.Popčák, M.Šiška 2, M.Baláž 4, O.Melich, V.Guzy 9/1, P.Tumidalský 5, J.Dani 2, M.Hriňák, E.Ľoch 1, M.Maguška 1, M.Ľoch, M.Takáč, J.Borč

Za ŠKP: Mikéci 10/3, Rešovský 7, Budinský 7

 

6.kolo  29.11.2020  nedeľa   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 14.00 hod dohrávka

HK Košice : HO Slovan Modra   30:22 (12:9)

Rozhodovali : Cipov, Klus (Bárborík)

Diváci : 0

Zostava a góly :J.Blicha, M.Popčák, P.Vasiľ, M.Šiška 2, M.Baláž 4, O.Melich, V.Guzy 6, P.Tumidalský 1, J.Dani 7, M.Hriňák 2, E.Ľoch 3, M.Maguška 5, M.Ľoch, J.Borč

Za MO: Tschur 6/1, Mišových 5/1

 

7.kolo  16.12.2020  streda Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod dohrávka

HK Košice : Košice CROWS     23:23 (12:14)

Rozhodovali : Sabol, Daňo (Gedeon)

Diváci : 0

Zostava a góly :  .Blicha, M.Popčák, P.Vasiľ, M.Šiška 2, M.Baláž 6/2, O.Melich, V.Guzy 3, R.Pekár 1, P.Tumidalský 1, J.Dani 1, M.Hriňák 6, E.Ľoch 3, M.Maguška , M.Ľoch, J.Borč, M.Takáč

Za CKE: Radčenko 5, Hruščák 5/1

 

8.kolo  27.02.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod dohrávka

HK Košice : Štart Nové Zámky   27:28 (16:16)

Rozhodovali : Richvalský, Palovčák (Šubák)

Diváci : 0

Zostava a góly :   P.Vasiľ, M.Popčák, A.Chudý, M.Šiška , M.Baláž 9/2, V.Guzy 5/2, O.Melich 1, P.Tumidalský 2, R.Pekár 4, J.Dani 1, J.Chudík, E.Ľoch 5, M.Ľoch, M.Takáč, D.Vass

Za NZ : Dévai 7,  Kucsera 7/4

 

9.kolo  30.1.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod dohrávka

HK Košice :   HK Agro Topoľčany   22:21 (12:9)

Rozhodovali : Richvalský, Šimko

Diváci : 0

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška 4, M.Baláž5/1, V.Guzy 2, R.Pekár 1, O.Melich, J.Chudík 1, P.Tumidalský 2, J.Dani 2, M.Hriňák 3, E.Ľoch 2, D.Vass, M.Ľoch, M.Takáč, F.Jászai

Za Topoľčany : Blaho 5, Filipeje 4

 

10.kolo  21.11.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod

HK Košice : Tatran Prešov   14:34 (5:15)

Rozhodovali : Cibere, Richvalský (Šubák)

Diváci : 0

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška 2, M.Baláž, V.Guzy 6, P.Tumidalský 1/1, J.Dani 3, M.Hriňák 1, E.Ľoch 1, M.Maguška, M.Ľoch, M.Takáč, J.Borč, A.Dragula

Za Prešov : Santos 7/1, Abdallah 7

 

11.kolo  5.12.2020  sobota   Hala na Zábraní, Hlohovec 18.00 hod

Sporta Hlohovec : HK Košice    39:28 (16:14)

Rozhodovali : Budzák, Záhradník (Dvorský)

Diváci : 0

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška 2, M.Baláž 7/1, V.Guzy 6/2, O.Melich 1, P.Tumidalský 1, R.Pekár, J.Dani 4, M.Hriňák 4, E.Ľoch 2, M.Maguška 1, M.Ľoch, M.Takáč

Za Hlohovec : Briatka 15/4, T.Mažár 6

 

12.kolo  12.12.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod

HK Košice : MŠK Považská Bystrica   24:23 (14:13)

Rozhodovali :  Klus, Vydra (Gedeon)

Diváci : 0

Zostava a góly :  P.Vasiľ, M.Popčák, J.Blicha, M.Šiška 3, M.Baláž 6/2, V.Guzy 6/2, O.Melich, P.Tumidalský, R.Pekár, J.Dani 2, M.Hriňák 3, E.Ľoch 4, M.Maguška, M.Ľoch, M.Takáč, J.Borč

Za P.Bystricu : Sloboda 5,  Štefina 5

 

13.kolo  06.02.2021  sobota   ŠH na Hornej ul., Šaľa 18.30 hod

HKM Šaľa : HK Košice    28:30 (12:17)

Rozhodovali : Švarc, Adamkovič (Dvorský)

Diváci : 0

Zostava a góly :  P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška 7, M.Baláž 8, V.Guzy 6, O.Melich 1, P.Tumidalský 1, R.Pekár, J.Dani 3, M.Hriňák 2, E.Ľoch 2, M.Ľoch, M.Takáč, J.Chudík

Za HKM : Magdolen 9,  Michniewicz 7/3

 

14.kolo  13.02.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod

HK Košice : ŠKP Bratislava  26:22 (16:10)

Rozhodovali : Richvalský, Vydra (Šubák)

Diváci : 0

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, A.Chudý, M.Šiška 3, M.Baláž 7/4, V.Guzy 4, O.Melich, P.Tumidalský 2, R.Pekár 1, J.Dani 1, M.Hriňák 5, E.Ľoch 3, M.Ľoch, M.Takáč, J.Chudík, F.Jászai

Za ŠKP : Birdahič 8,  Mikéci 4/2

 

15.kolo  19.02.2021  sobota   ŠH pri ZŠ Ľ.Štúra, Modra  18.00 hod

Slovan Modra : HK Košice    27:31 (14:20)

Rozhodovali : B.Sivák, R.Sivák (Fülleová)

Diváci : 0

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška 3, M.Baláž 9/1, V.Guzy 2, O.Melich 1, P.Tumidalský 4, R.Pekár 1, J.Dani, M.Hriňák 4, E.Ľoch 6, M.Ľoch, M.Takáč, J.Chudík 1

Za MO : Frno 6,  Jurikovič 6

 

16.kolo  06.03.2021  sobota   Hádzanárska hala S.Šipoša, Košice 18.00 hod

Košice CROWS : HK Košice :   24:18 (12:9)

Rozhodovali : Mandák, Rudinský (Karlubík)

Diváci : 0

Zostava a góly :  P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška 2, M.Baláž 4/2, V.Guzy 3, O.Melich , P.Tumidalský 5, R.Pekár, J.Dani 2, M.Maguška, E.Ľoch 2, M.Ľoch, M.Takáč, J.Chudík

Za MO : Pecha 7,  Hruščák 6/1

 

17.kolo  20.03.2021  sobota   ŠH Milénium, Nové Zámky  18.00 hod

Štart Nové Zámky : HK Košice    32:30 (12:12)

Rozhodovali : Mandák, Rudinský (Karlubík)

Diváci : 0

Zostava a góly :  P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška 1, M.Baláž 12/9, V.Guzy 9, O.Melich 3 , P.Tumidalský 1, R.Pekár, J.Dani, M.Maguška 1, E.Ľoch 1, M.Ľoch, M.Hriňák 2, J.Chudík

Za NZ : Tilandi 6, Kucsera 6/2

 

18.kolo  27.03.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod

Agro Topoľčany : HK Košice  21:30 (9:15)

Rozhodovali : Zubo, Nagy (Nedorost)

Diváci : 0

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška 3, M.Baláž 8/1, V.Guzy 2, O.Melich 1 , P.Tumidalský 1, D.Vass, J.Borč, M.Maguška 3, E.Ľoch 4, M.Ľoch, M.Hriňák 6, J.Chudík 2

Za TO : Tóth J.6, Vanek 5

 

Semifinále 1  10.04.2021  sobota   Tatran Handball Aréna, Prešov 18.00 hod

Tatran Prešov : HK Košice  32:18 (14:8)

Rozhodovali : B.Sivák, R.Sivák  (Podlucký)

Diváci : 0

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška 2, M.Baláž 3/1, V.Guzy 1/1, O.Melich, R.Pekár, J.Dani 1,  P.Tumidalský 3, M.Takáč, J.Borč, M.Maguška, E.Ľoch 1, M.Ľoch 2, M.Hriňák 4, J.Chudík 1

Za PO : Linhares 7, Pacheco 5

 

Semifinále 2  14.04.2021  streda   Tatran Handball Aréna, Prešov 18.00 hod

HK Košice : Tatran Prešov  18:31 (11:14)

Rozhodovali : Palovčák, Richvalský (Šubák)

Diváci : 0

Zostava a góly :  P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška, M.Baláž 1, V.Guzy 4, O.Melich, J.Dani 1,  P.Tumidalský 4, F.Jászai 1, J.Borč, M.Maguška 1, E.Ľoch 3, M.Ľoch 1, M.Hriňák 2, J.Chudík

Za PO : Hernándes 8, Linhares 5

 

Semifinále 3  17.04.2021  sobota   Tatran Handball Aréna, Prešov 18.00 hod

Tatran Prešov : HK Košice  35:20 (17:10)

Rozhodovali : Palovčák, Šimko (Gedeon)

Diváci : 0

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, A.Chudý, M.Šiška, M.Baláž 2, V.Guzy 3, O.Melich 2, J.Dani 1,  R.Pekár 3, P.Tumidalský 2, Vass, M.Maguška 1, E.Ľoch 3, M.Ľoch 2, M.Hriňák, J.Chudík 1

Za PO : Rábek 8/3, Santos 7

 

O 3.miesto 1  15.05.2021  sobota   Hala S.Šipoša, Košice 18.00 hod

Crows Košice : HK Košice  32:23 (14:12)

Rozhodovali : Ondogrecula, Baďura (Karlubík, Rančík)

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška, M.Baláž 4/1, V.Guzy 4, O.Melich 2, J.Dani 1,  R.Pekár 1, P.Tumidalský 3, Vass, M.Maguška , E.Ľoch 3, M.Ľoch , M.Hriňák 5, J.Borč, F.Jászai, D.Vass

Za CKE : Hozman 10, Hruščák 5/1

 

O 3.miesto 2  19.05.2021  streda   Tatran Handball Aréna, Prešov 18.00 hod

HK Košice : Crows Košice  21:24 (10:10)

Rozhodovali : R.Sivák, B.Sivák (Nedorost, Rančík)

Zostava a góly : P.Vasiľ, A.Chudý, M.Popčák, M.Šiška 1, M.Baláž 3, V.Guzy 7, O.Melich, J.Dani 4,  R.Pekár , P.Tumidalský , M.Maguška 1, E.Ľoch 2, M.Ľoch , M.Hriňák 3/2, J.Chudík

Za CKE : Hruščák 8/3, Pecha 5

 

 

O 3.miesto 3  22.05.2021  sobota   Hala S.Šipoša, Košice 18.00 hod

Crows Košice : HK Košice  35:31(19:13)

Rozhodovali : Oťapka, Haščík (Čech, Podlucký)

Zostava a góly :  P.Vasiľ, A.Chudý, M.Popčák, M.Šiška 4, M.Baláž 6/3, V.Guzy 6, O.Melich 2, J.Dani 2,  R.Pekár 3, P.Tumidalský 2, M.Maguška 1, E.Ľoch 4, M.Ľoch , M.Hriňák 2, J.Chudík

Za CKE : Hruščák 13/3, Radčenko 5