Krajská súťaž mladších žiakov

1.kolo  25.09.2020  piatok   Trebišov  14.30 hod

Slavoj Trebišov : HK Košice   11:14 (5:6)

Zostava a góly : Vasiľ, Čudejko, Lukáš, Vargovič 3, Boháč 1, Korpa, Beňa 1, Restei, Kováč N. 4, Hlopko 2, Dutkovič 3, Červenka , Hejátko, Saksun, Seliga

 

2.kolo  3.10.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 10.00 a 12.00 hod

HK Košice : Tatran Prešov „A“  00:00 (00:00) PRELOŽENÉ

Zostava a góly :

HK Košice : Tatran Prešov „B“   00:00 (00:00) PRELOŽENÉ

Zostava a góly :

 

3.kolo  10.10.2020  sobota   Trebišov  09.00 hod

Zemplín Trebišov : HK Košice  23:10 (15:3)

Zostava a góly : Vasiľ, Čudejko, Vargovič J. 1, Boháč 1, Korpa, Beňa, Kužma K., Kužma Š., Benko 1, Kováč N. 3, Hlopko 3, Dutkovič 1, Červenka , Hejátko, Saksun, Seliga

 

4.kolo  17.10.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : HCM Bardejov „A“  00:00 (00:00)   PRELOŽENÉ

Zostava a góly :

HK Košice : HCM Bardejov „B“   00:00 (00:00)  PRELOŽENÉ

Zostava a góly :

 

5.kolo  24.10.2020  sobota   Levoča  00.00 hod

Slovan Levoča : HK Košice  00:00 (00:00)  PRELOŽENÉ

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

6.kolo  7.11.2020  sobota   Trebišov  00.00 hod

Slavoj Trebišov : HK Košice  00:00 (00:00)  PRELOŽENÉ

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

7.kolo  14.11.2020  sobota   Prešov 00.00 hod

Tatran Prešov „A“ : HK Košice  00:00 (00:00)  PRELOŽENÉ

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

Tatran Prešov „B“ : HK Košice   00:00 (00:00)  PRELOŽENÉ

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

8.kolo  21.11.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Zemplín Trebišov   00:00 (00:00)  PRELOŽENÉ

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

9.kolo  13.2.2021  sobota   Bardejov  00.00 hod

HCM Bardejov“A“ : HK Košice  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

HCM Bardejov“B“ : HK Košice   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

10.kolo  06.03.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Slovan Levoča   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

11.kolo  13.03.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Slavoj Trebišov   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

12.kolo  20.03.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Tatran Prešov „A“  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

HK Košice : Tatran Prešov „B“   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

13.kolo  27.03.2021  sobota   Trebišov  00.00 hod

Zemplín Trebišov : HK Košice  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

14.kolo  17.04.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : HCM Bardejov „A“  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

HK Košice : HCM Bardejov „B“   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

15.kolo  24.04.2021  sobota   Levoča  00.00 hod

Slovan Levoča : HK Košice  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :