I.liga staršieho dorastu

1.kolo  12.09.2020  sobota   Stupava 12.30 hod.

Tatran Stupava : HK Košice    24:30 (14:17)

Diváci : 80

Zostava a góly : Vasiľ, Chudý, Takáč A. 2, Petko 4, Jakubko, Vass 10, Demko 8/5, Klus, Dudlák 3, Kaputa 1, Lindtner 2

 

2.kolo  19.09.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 13.00 hod

HK Košice : Štart N.Zámky  41:33 (15:14)

Rozhodovali : Cibere, Richvalský

Diváci : 30

Zostava a góly : Vasiľ, Chudý, Takáč A. 5, Petko 1, Jakubko 6, Vass 7, Demko 7/2, Klus, Dudlák 3, Kaputa 4, Lindtner 11

 

3.kolo  26.09.2020  sobota   Prešov  14.45 hod

Tatran Prešov : HK Košice    28:17 (15:6)

Rozhodovali : Vydra, Chudiček

Diváci : 70

Zostava a góly : Vasiľ, Chudý, Takáč A. 1, Petko 2, Vass 6, Demko 3, Klus 2, Dudlák, Kaputa, Lindtner 3

 

4.kolo  03.10.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 15.45 hod

HK Košice : MHáK Martin  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

5.kolo  10.10.2020  sobota   Topoľčany  00.00 hod

HK Topoľčany : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

6.kolo  17.10.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Sporta Hlohovec  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

7.kolo  24.10.2020  sobota   P.Bystrica  00.00 hod

MŠK P.Bystrica : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

8.kolo  31.10.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : HKM Šaľa  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

9.kolo  14.11.2020  sobota   Bratislava  00.00 hod

ŠKP Bratislava : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

10.kolo  21.11.2020  sobota   Modra 00.00 hod

Slovan Modra : HK Košice   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

11.kolo  28.11.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Slavoj Trebišov  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :