EXTRALIGA

1.kolo  05.09.2020  sobota   Tatran Handball Aréna, Prešov 18.00 hod

Tatran Prešov : HK Košice    30:17 (18:6)

Rozhodovali : Cibere, Richvalský (Gedeon)

Diváci : 250

Zostava a góly : P.Vasiľ, J.Blicha, M.Popčák, M.Šiška 2, M.Baláž 6/3, R.Pekár, O.Melich, V.Guzy 2, P.Tumidalský 1, J.Dani 6, M.Hriňák, E.Ľoch, M.Maguška

Za Prešov : Tsarapkin, Jaballah, Linhares, Hozman po 4

 

2.kolo  12.09.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod

HK Košice : HC Sporta Hlohovec   32:26 (14:12)

Rozhodovali : Cibere, Richvalský (Nemčíková)

Diváci : 250

Zostava a góly : J.Blicha, M.Popčák, M.Šiška 5, M.Baláž 3, R.Pekár 3, O.Melich 1, V.Guzy 1, P.Tumidalský 4, J.Dani 3, M.Hriňák 3, E.Ľoch 6, M.Maguška 3, M.Ľoch, M.Takáč

Za Hlohovec : Jankovič 5, Cvičela 4

 

3.kolo  19.09.2020  sobota   Športová hala MŠK, Považská Bystrica 18.00 hod

MŠK Považská Bystrica : HK Košice    31:18 (15:7)

Rozhodovali : Mandák, Rudinský

Diváci : 400

Zostava a góly :J.Blicha, M.Popčák, M.Šiška 1, M.Baláž, R.Pekár 3, O.Melich 1, V.Guzy 1, P.Tumidalský 8, J.Dani, M.Hriňák 1, E.Ľoch 2, M.Maguška, M.Ľoch 1, M.Takáč

Za P.Bystricu : Ivanytsia 7, Briatka 7/3

 

4.kolo  26.09.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod

HK Košice : HKM Šaľa   34:25 (17:13)

Rozhodovali : Baďura, Ondogrecula

Diváci : 200

Zostava a góly : P.Vasiľ, M.Popčák, M.Šiška, M.Baláž 9/4, R.Pekár 1, O.Melich 2, V.Guzy 5, P.Tumidalský 6, J.Dani 7, M.Hriňák, E.Ľoch 3, M.Maguška 1, M.Ľoch, M.Takáč, J.Borč, A.Dragula

Za HKM : Melnyk 5, Bogár 4

 

5.kolo  03.10.2020  sobota   Hala Lekárskej fakulty, Bratislava 18.00 hod

ŠKP Bratislava : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

6.kolo  10.10.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 18.00 hod

HK Košice : TJ Slovan Modra   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

7.kolo  17.10.2020  sobota   ŠH Slavomíra Šipoša, Košice 00.00 hod

Košice CROWS : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

8.kolo  24.10.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Štart Nové Zámky   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

9.kolo  14.11.2020  sobota   ŠH Bernolákova, Topoľčany00.00 hod

HK Agro Topoľčany : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

10.kolo  21.11.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Tatran Prešov   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

11.kolo  5.12.2020  sobota   Hala na Zábraní, Hlohovec 00.00 hod

Sporta Hlohovec : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

12.kolo  12.12.2020  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : MŠK Považská Bystrica   00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

13.kolo  06.02.2021  sobota   ŠH na Hornej ul., Šaľa 00.00 hod

HKM Šaľa : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

14.kolo  13.02.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : ŠKP Bratislava  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

15.kolo  20.02.2021  sobota   ŠH pri ZŠ Ľ.Štúra, Modra  00.00 hod

Slovan Modra : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

16.kolo  06.03.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Košice CROWS  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

17.kolo  20.03.2021  sobota   ŠH Milénium, Nové Zámky  18.00 hod

Štart Nové Zámky : HK Košice    00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

18.kolo  27.03.2021  sobota   Hádzanárska hala pri ZŠ Bernolákova16, Košice 00.00 hod

HK Košice : Agro Topoľčany  00:00 (00:00)

Rozhodovali :

Diváci :

Zostava a góly :

 

Play off :
Semifinále:
1. zápas 10.-11.4.2021
2. zápas 14.4.2021
3. zápas 17.-18.4.2021
4.zápas (prípadný) 21.4.2021
5. zápas (prípadný) 24.4.2021

Finále a zápasy o 3. miesto:
1.zápas 8.-9.5.2021
2. zápas 12.5.2021
3. zápas 15.-16.5.2021
4. zápas (prípadný) 19.5.2021
5. zápas (prípadný) 22.-23.5.2021

Ligový pohár o 5. – 8. miesto
1.zápas 10.-11.4.2021
2. zápas 17.-18.4.2021
3. zápas 24.4.2021
4. zápas 8.-9.5.2021
5. zápas 15.-16.5.2021
6. zápas 22.-23.5.2021

Baráž o účasť v SLOVNAFT HANDBALL EXTRALIGE:
1. zápas 15.-16.5.2021
2. zápas 22.-23.5.2021